SGK'dan Büyük İstihdam Hamlesi 344 Sözleşmeli Personel Alınacak

Başarılı adaylar, SGK bünyesindeki uygun pozisyonlara yerleştirilecekler.

 0  8
SGK'dan Büyük İstihdam Hamlesi 344 Sözleşmeli Personel Alınacak

SGK, Türkiye Genelinde Personel Arıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Türkiye genelindeki operasyonlarını güçlendirmek amacıyla 344 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bu kapsamlı istihdam hamlesi, SGK'nın hizmet verimliliğini artırmayı ve vatandaşlara daha hızlı hizmet sunmayı hedefliyor. Adaylar, başvurularını 14 Haziran'a kadar elektronik ortamda gerçekleştirebilecekler.

Başvuru Koşulları Neler?

SGK tarafından açıklanan başvuru koşulları arasında, adayların KPSS puanı ve ilgili mesleki yeterlilikler büyük önem taşıyor. Alınacak personel içinde mühendis, mimar ve idari personel gibi çeşitli pozisyonlar bulunmakta. Adayların ilgili eğitim derecelerine ve tecrübelere sahip olmaları gerekiyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar, SGK'nın resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak ve gerekli belgeleri yükleyerek süreci tamamlayacak. Online başvuru sistemi üzerinden yapılan başvurular, belirlenen son tarih olan 14 Haziran'a kadar kabul edilecek.

Seçim Süreci ve Sonrası

Uygun adaylar belirlendikten sonra, SGK yazılı ve/veya sözlü sınavlar düzenleyerek adayların uzmanlık alanlarındaki bilgilerini değerlendirecek. Başarılı adaylar, SGK bünyesindeki uygun pozisyonlara yerleştirilecekler.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow