Kenan İmirzalıoğlu'nun Merakla Beklenen Yeni Projesi Açıklandı!

Sinemanın usta ismi Yavuz Turgul ile Kenan İmirzalıoğlu'nun birlikte çalışacağı dijital dizi projesi büyük heyecan yarattı. TMC Film'in yapımcılığında gerçekleşecek dizi, "Ayrılık Da Sevdaya Dahil" adıyla Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

 0  13
Kenan İmirzalıoğlu'nun Merakla Beklenen Yeni Projesi Açıklandı!

Usta Yönetmen ve Başarılı Oyuncu Bir Arada

Sinemanın duayen isimlerinden Yavuz Turgul ve Kenan İmirzalıoğlu, TMC Film’in yapımcılığında çekilecek dijital dizi projesi için bir araya geliyor. Dizinin adı "Ayrılık Da Sevdaya Dahil" olarak açıklandı ve senaryo çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Senaryo ve Cast Çalışmaları Sürüyor

Yavuz Turgul, Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş’in birlikte kaleme aldığı dizinin senaryo ve cast çalışmaları sürüyor. TMC Film’in patronu Erol Avcı tarafından hayata geçirilecek projede Kenan İmirzalıoğlu başrolde yer alacak. Dizinin çekimleri ekim ayında başlayacak.

Netflix'te Yayınlanacak

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, büyük bir merakla beklenen "Ayrılık Da Sevdaya Dahil" dizisi Netflix’te yayınlanacak. Dizinin yönetmeni ise önümüzdeki günlerde belirlenecek.

Çekimler Ekim Ayında Başlıyor

Titizlikle hazırlanan dizi projesinin ekim ayında sete çıkması planlanıyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer aldığı, Yavuz Turgul imzalı bu yeni proje, sinemaseverler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow