Fenerbahçe'de Ali Koç Devri Devam Ediyor! Aziz Yıldırım'ı Yeniden Yendi

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı

 0  5
Fenerbahçe'de Ali Koç Devri Devam Ediyor! Aziz Yıldırım'ı Yeniden Yendi

İstanbul, 9 Haziran 2024: Fenerbahçe Spor Kulübü'nde (FSK) heyecanla beklenen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı bugün gerçekleşti. Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın aday olduğu seçimde, Ali Koç 27 bin 939 oy alarak bir kez daha Fenerbahçe başkanı seçildi. Aziz Yıldırım ise 10 bin 483 oy aldı.

Seçimde Gergin Anlar Yaşandı

Seçim öncesi ve seçim sırasında zaman zaman gergin anlar yaşandı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç taraftarları arasında tezahürat ve slogan atışmaları gerçekleşti. Güvenlik güçleri, iki grup arasında herhangi bir gerginlik yaşanmaması için teyakkuzda bulundu.

Ali Koç: "Fenerbahçe'yi Zirveye Taşımaya Devam Edeceğiz"

Seçim zaferinin ardından bir konuşma yapan Ali Koç, "Fenerbahçe'yi birlik ve beraberlikle zirveye taşımaya devam edeceğiz" dedi. Koç, kulübün borçlarını sıfıra indirmek ve sportif alanda başarılar kazanmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe'nin Hayrına Ne Gerekiyorsa Yapacağım"

Seçimi kaybeden Aziz Yıldırım ise, "Fenerbahçe'nin hayrına ne gerekiyorsa yapacağım" dedi. Yıldırım, Ali Koç'u tebrik ederek, bundan sonra da Fenerbahçe'nin yanında olacağını ifade etti.

Seçim Sonuçları Fenerbahçe'de Yeni Bir Dönemi Başlatıyor

Seçim sonuçlarının Fenerbahçe'de yeni bir dönemi başlatacağı düşünülüyor. Ali Koç'un önümüzdeki dönemde kulübün borçlarını sıfıra indirmek, sportif alanda başarılar kazanmak ve Fenerbahçe'nin tesislerini modernleştirmek için çalışmalar yapması bekleniyor.

  • Seçime 31 bin 422 üye katıldı.
  • Ali Koç 27 bin 939 oy, Aziz Yıldırım ise 10 bin 483 oy aldı.
  • Seçimde 3 bin 4 oy ise geçersiz sayıldı.
  • Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına 3. kez seçildi.
  • Seçim sonuçlarının Fenerbahçe'de yeni bir dönemi başlatması bekleniyor.
  • Ali Koç'un önümüzdeki dönemde kulübün borçlarını sıfıra indirmek, sportif alanda başarılar kazanmak ve Fenerbahçe'nin tesislerini modernleştirmek için çalışmalar yapması bekleniyor.
  • Seçim sonucu, Fenerbahçe taraftarları arasında da yankı uyandırdı.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow