Dubaili Aile Can Yaman'a 1 Milyon Euro Teklif Etti! Ünlü Oyuncu Ne Dedi?

Rol aldığı yapımlar için İtalya'da yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, her hareketiyle olay yaratıyor.

 0  10
Dubaili Aile Can Yaman'a 1 Milyon Euro Teklif Etti! Ünlü Oyuncu Ne Dedi?

Büyük Hayran Kitlesiyle Dikkat Çeken Can Yaman'a Şaşırtıcı Teklif

Uzun süredir yurt dışında yaşayan ve zaman zaman paylaşımlarıyla gündeme gelen Can Yaman'ın büyük bir hayran kitlesi var. Rol aldığı yapımlar için İtalya'da yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, her hareketiyle olay yaratıyor. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Yaman, kendisine yapılan eleştirilere "Bana akıl fikir verecek, beni eleştirecek konumda bile değilsiniz çünkü daha önce denenmemiş, denenmeye cesaret edilememiş şeyleri deniyorum" diyerek yanıt vermişti.

1 Milyon Euro'luk Yemek Teklifi

Can Yaman'a hayran olan Dubaili bir aileden şaşırtıcı bir teklif geldi. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Dubaili aile, hayranı oldukları Can Yaman’la tanışıp yemek yemek için tam 1 milyon Euro teklif etti. Ancak Can Yaman, bu teklifi reddetti. Yaman'ın, teklifi "Asla kabul etmem" diyerek geri çevirdiği ve rahatsız edilmek istemediği ileri sürüldü.

Eleştiriler ve Yanıtlar

Can Yaman, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor. Son dönemde kendisine yöneltilen eleştirilere sert yanıtlar veren Yaman, sınırları zorlayan ve cesur projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Hayran kitlesiyle olan ilişkisi ve aldığı teklifler, Yaman'ın popülaritesinin ne kadar geniş olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow